Hydrografika Praha-WTPartJsme tým odborníků na vodní tisk-hydrografiku, působící v Praze již od roku 2013, kdy jsme se s touto technoligií začali seznamovat. Od té doby máme zpracovaných mnoho různých projektů. 

Naše práce je především zaměřena na tvorbu unikátních designů pomocí této moderní techniky. Díky našim zkušenostem jsme se již mnohokrát představili na různých akcích.

Nabízíme kompletní služby v oblasti návrhů a realizace hydrografických vzorů. Navíc vám rádi poradíme s výběrem z našeho širokého sortimentu fólií.

Pokud si nevyberete již z hotových vzorů, můžeme vám vytvořit fólii dle vašich požadavků.


Hydrografika: = Water Transfer Printing - WTP
Vodotisk je také známý jako Camo namáčení, vodní grafika, aqua grafika, liquit print, dipping, vodní zobrazování, nebo vodní tisk.
Water Transfer Printing, Wasser Transfer Druck, neboli vodotisk, se dříve nanášel hlavně na díly, u kterých byly kladeny vysoké nároky na odolnost, námahu, otěr atd. Dnes se tato technologie používá téměř v každém odvětví. Dá se říci, že téměř bez omezení. Velkou výhodou je bezproblémové využití u trojrozměrných objektů 3D ( hrany, rohy, výběžky, mřížky, trubky, členitý povrch atd...), což je nemožné u jiné technologie, např. polep lepenkou.

Každý povrch předmětu je nakonec uzavřen několika vrstvami laku s UV složkou proti stárnutí na světle a výbornou odolností vůči mechanickému poškození.


Kde všude je hydrografiku možné použít? 


Autotuning, motocykly, motokáry...
Použitím hydrografické fólie lze dosáhnout dokonalé imitace skutečných dekorů ať už se jedná o karbon, hliník, dřevo či jiný dekor. Tato technika je vhodná jak v interiérových, tak i exteriérových částech automobilu- vnitřní obložení, okenní kliky, věnec volantu, hlavice řadící páky, přístrojová deska, přední maska, spoilery, plastový držák SPZ, litá kola a poklice, ventilace, kryty v motorovém prostoru atd.

Dále se hojně používá pro dekorování různých částí motocyklů, kde se jedná zejména o plastové a plechové části, helmy, nádrže, blatníky, víka, kufry nádrže aj. 

Jízdní kola
Hydrografickou fólii lze aplikovat například i na rám kola a jeho další části. Lze i dekory pro nejmenší.


Alu kola
WTP lze aplikovat i na alu kola. Kola můžou být nová, použitá nebo i odřená. Odřená kola se musí opravit a připravit stejným způsobem jako jakkýkoliv díl pod lak, nicméně výsledek je opravdu ohromující. Ze starých kol lze udělat kola absolutně "nová" s velmi zajímavým vzorem.


Elektronika, různé domácí spotřebiče
Další atraktivní odvětví je elektro a předměty v domácnosti, jako například zásuvky,mobilní telefony, kávovary, monitory, myši, klávesnice, kryty vysavačů, notebooky, vypínače, pojistkové skříně, svítidla, ale i třeba záchodové prkénko. 


Airsoft
Vhodné i k potažení airsoftových zbraní, maskování helem a dalšího příslušenství v tomto oblíbeném sportu. Stačí si jen vybrat ten vzor, který buď potřebujete, nebo ten, který udělá z Vašeho náčiní skutečný originál mezi ostatními.


Interiér BMW KARBON
Interiér BMW KARBON